Otomotiv sızdırmazlığında lider

SP'den Haberler
23.01.2018

SP Manisa 3-ZEKİ Fabrikamıza Uluslararası Stevie Ödülü

SP Manisa 3-ZEKİ Fabrikamıza Uluslararası Stevie Ödülü

Standard Profil’in öncülerinden biri olduğu, ve ödülü Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarının katkıda bulunduğu Zihinsel Engelliler Korumalı İşyeri (ZEKİ) Yaşam Merkezi’ne ödül geldi.

Standard Profil, Vestel, Bosch, Termoteknik ve Teleset gibi şirketlerin, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) liderliğinde başlattığı sosyal sorumluluk projesi Zihinsel Engelliler Korumalı İşyeri (ZEKİ) Yaşam Merkezi, dünyanın saygın iş ödülleri arasında bulunan Stevie International Business AwardsSM’ın “Kuruluş ve Organizasyon/Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde gümüş ödül kazandı.

3 BİN 900 BAŞVURU YAPILDI

Yaklaşık 60 ülkedeki her sektörden çok sayıda kurum ve kâr amacı gütmeyen kuruluşun katıldığı ve yedi kategoriden oluşan 14. Stevie Uluslararası İş Ödülleri’ne, Kuruluş ve Organizasyon Kategorisi için bu yıl 3 bin 900 başvuru yapıldı. Dünyanın farklı ülkelerinden 200’ü aşkın profesyonel yönetici arasından seçilen 12 kişilik jüri heyeti tarafından gerçekleştirilen iki aylık değerlendirme sonucunda, SP Manisa 3-ZEKİ Fabrikamızın da içinde yer aldığı sosyal sorumluluk projesi ZEKİ Yaşam Merkezi ile “Kuruluş ve Organizasyon/Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü

 

space
Euro.Message madebycat