SP'de Sosyal Sorumluluk


Standard Profil Grubu çalışanları olarak
toplumsal değerlere dokunabileceğimiz organizasyonlarda
yer almaktan ve destek olmaktan keyif alıyoruz...Aralık 2016

Standard Profil Türkiye çalışanları olarak evlerimizdeki ve şirketimiz bünyesindeki uygun malzemeleri toplayarak gerçekleştirdirdiğimiz bağış kampanyasında, “ihtiyacharitasi.org” desteği ile Midyat’tan Sinop’a kadar Türkiye’nin pek çok yerinde ihtiyaç sahibi okullara ulaştık.

Standard Profil dünyadaki tüm lokasyonlarında global projelerine devam ediyor. Bulgaristan ve Fas’ta gerçekleştirdiğimiz bağış projelerimiz kapsamında ihtiyacı olan okul ve kuruluşlara destekte bulunduk.
Temmuz 2016

Standard Profil Güney Afrika fabrikası çalışanlarımız da 18 Temmuz Mandela Günü’nde Tygerberg Hastane’sinde çocukları ziyaret etti, bu özel günde onları küçük hediyeler ile sevindirdi.
Mayıs 2016

Standard Profil İspanya Fabrikamız ile, III El Arco Koşusu’na katılarak FARO kuruluşunun projesi kapsamında kanserli çocukların ailelerine ve yakınlarına destek olduk.
Nisan 2016

Düzce Üniversitesi YAKA 16’ / Yaşam ve Kariyer Panayırı’na 2016 yılında da Gümüş sponsor olarak katıldık. Etkinlikte Düzce Fabrika Genel Müdürümüz Teoman Yücel, Düzce Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.
Eylül 2015

Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) “Atma Değerlendir, Meslek Okullarını Güçlendir” sosyal sorumluluk projesine destek verdik, Manisa ve Düzce’deki ekipmanlarımızı meslek okulları ile paylaştık.
Mayıs 2015

Yaşanan toplumsal olaylarla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla Manisa Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kampanyaya destek verdik.

Engellilerin yaşadıkları sorunlara dikkat çekmek amacıyla, Dragonfest İzmir ve İstanbul'da farkındalık podyumları kurduk. Etkinlik sonrasında Standard Profil adına 30 adet beyaz baston ve 8 adet tekerlikli sandalyeyi ihtiyaç sahipleri ile buluşturduk.

Sponsor olduğumuz Düzce Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Festivali’nde, Bilgi Teknolojileri ve Donanım Müdürümüz Süha Tunca ile katıldık. Türkiye’nin globaldeki yerli temsilcisi Standard Profil’in çok uluslu yapısında teknolojik altyapısının önemini aktaran Tunca, sunumun ardından öğrencilerle bir araya geldi.
Nisan 2015

Standard Profil Fas Fabrikamız’da Ulusal Bağış Günü’nde 400 den fazla çalışanımız ile kan bağışında bulunarak ihtiyacı olan insanlar için destekte bulunduk.

Altın Sponsor olarak katıldığımız Düzce Üniversitesi YAKA 15’ / Yaşam ve Kariyer Panayırı’nda, Standard Profil Grubu İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Ayhan İbrahim Tokcan Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.
Ocak 2015

Standard Profil Manisa Fabrikaları çalışanları olarak Kızılay’a gönüllü kan bağışında bulunduk.
Ocak 2014

Standard Profil İspanya Fabrikası çalışanlarımız tarafından organize edilen kampanya ile yerel yiyecek bankasına 1,200 kg üzerinde yiyecek bağışladı.Euro.Message madebycat