Otomotiv sızdırmazlığında lider

SP'den Haberler
12.01.2015

Standard Profil Meksika'da

Standard Profil Meksika'da

SP Grubu, globalizasyon stratejisini Meksika’da açılışını gercekleştirdiği fabrikası ile sürdürüyor.

Müşteriye yakın olmanın getirdiği rekabet avantajından yararlanmak üzere açılan Meksika fabrikası, otomotiv endüstrisinin kalbi olan Kuzey Amerika’ya hizmet verecek.

SP Meksika’nın 9 ay gibi çok kısa bir sürede tamamlandığını belirten Standard Profil CEO’su Turhan Semizer, “Meksika’daki son yatırımı ile birlikte 4 kıtada 7 ülkede üretim yapan Standard Profil, kendi alanında yüzde 20’den fazla pazar payı ile Avrupa’nın en büyük ikinci üreticisi. Hedefimiz, bu başarımızı üretimde globalizasyon sürecinin önemli bir parçası olan Standard Profil Meksika ile Amerika bölgesine taşımak” sözleriyle Standard Profil ailesinin Meksika’daki üyeleriyle birlikte bu hedeflerine ulaşacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

Standard Profil Meksika’nın sağladığı güç ve avantaj ile Amerika’da daha rekabetçi bir konumda olacaklarını belirten Semizer, “Son teknoloji ile donatılan Meksika fabrikamız, şimdiden dünya devi otomotiv üreticileri için üretime başladı. Yeni müşteriler ve projelerle büyümeye devam edecek” dedi.

space
Euro.Message madebycat